pop-trigger

מגדלי המרכז הנדסה ובניין

משנים את חוקי עולם הנדל”ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  פינוי בינוי בת ים

  אנחנו נלווה אתכם לכל אורך תהליך הפינוי בינוי

  מגדלי המרכז הנדסה ובניין, היא חברה שמתמחה בתחום ההתחדשות העירונית. אנחנו נספק עבורכם מעטפת מכל הבחינות בכל המישורים כגון, ניהול, ארגון, תכנון וייצוג משפטי ברמה הכי גבוהה שיש. אנחנו במגדלי המרכז הנדסה ובניין, נדע לזהות את הפוטנציאל שלפעמים בעלי הקרקעות לא מודעים אליו ונמקסם אותו. אנחנו נדע להפוך את הנדל"ן שלכם לנכס עם קיום. במגדלי המרכז הנדסה ובניין תקבלו את הישרות היעיל ביותר בין אם אתם בעלי דירות, קרקעות, נכסים או יזמים כדי למקסם את רווח הנדל"ן שבידכם.

  מגדלי המרכז הנדסה ובניין

  משנים את חוקי עולם הנדל”ן

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   למה איתנו

   מקצועיות ושקיפות
   חתירה למצויינות
   אחריות אישית

   בת ים פינוי בינוי

   בת ים היא עיר שמתפתחת בקצב מהר מאוד. כיום היא מממשת את הפוטנציאל שלה והיא צפויה רק להתפתח ולגדול. בת ים נמצאת במרכז הארץ, מאוד קרובה לתל אביב, מה שמעלה את ערכה ומושך את התושבים אליה. לבת ים קו חוף רחב שמוסיף לה ערך ומעניק לה נקודות רבות בניגוד לערים אחרות. יש בה מגוון תרבויות רחב מכל העדות ואם כל זה לא מספיק , בת ים אמורה להתאחד עם תל אביב לעיר אחת בשנת 2023, מה שיעלה את ערכה ויתרום לה בכל תחום. לכן, פינוי בינוי בבת ים הוא תהליך מתבקש לעיר המתפתחת שהיא.

   חברת מגדלי המרכז הנדסה ובניין מעניקה שירות מקיף בתחום התחדשות עירונית ובפינוי בינוי בת ים.

   פינוי בינוי בת ים – התחדשות מוצדקת לעיר שלא עוצרת

   פרויקט פינוי בינוי הוא פרויקט שבו הורסים בתים ישנים לטובת בנית בתים חדשים וכך גם האוכלוסייה הוותיקה וגם האוכלוסייה החדשה מרוויחות מהעניין. בנוסף, האזור שבו מבוצע הפרויקט מקבל ערך חדש, גבוה בהרבה ממה שהיה לו קודם מהסיבה, שהבתים החדשים נבנים ברמה גבוהה ביותר ומושכים אוכלוסייה צעירה וחדשה שמניעה את העיר. פינוי בינוי בבת ים הוא מאוד פופולרי כיוון שהעיר נמצאת בתנועה כל הזמן. בת ים מלאה בשינויים ובהתפתחויות מכל הסוגים ויש שיגדירו אותה כעיר עם הפוטנציאל הגבוהה ביותר לשינוי. פינוי בינוי תורם לשינוי ומשנה את פני התמונה בעיר, יותר וייתר אזורים מוחלשים בעיר מתחלפים באזורים חדשים יוקרתיים ואיכותיים.

    

   התחדשות עירונית בת ים

   בת ים זאת עיר עם פוטנציאל גדול מאוד שכבר עכשיו מתממש. כשחושבים על זה, לבת ים יש את הכל, היא ממוקמת מדרום לתל אביב ממערב לחולון ומצפון לראשל"צ. מה שאומר, שבת ים היא מרכז, ולמרכז יש חשיבות גדולה היום. הקרבה למרכז מאפשרת לחסוך זמן מיותר בפקקים ובכלל, במרכז הכול קורה, ובת ים חלק בלתי נפרד מכל זה.

   בנוסף, לבת ים יש את הים, שמעלה מאוד את הערך שלה, היא מתפארת בקו חוף רחב שאורכו כ3.5 ק"מ. בבת ים יש מגוון תרבותי רחב, שפות מכל העולם נשמעות בה, ויותר מזה, בת ים צפויה להתאחד עם תל אביב לעיר אחת בשנת 2023, מה שאומר שערכה רק ילך ויגדל. אין מי שלא רואה את השינוי הכול כך מהיר שבת ים עוברת ונשאר אדיש אליו.

   בת ים היא לגמרי הדבר הבא. התחדשות עירונית בבת ים היא דבר מתבקש לאור ההתפתחות המהירה שלה. מגדלי המרכז הנדסה ובניין, היא חברה המתמחה בתחום ההתחדשות העירונית.

   התחדשות עירונית בת ים- הדבר המתבקש והטוב ביותר שהעיר יכולה לקבל

   התחדשות עירונית מתרחשת כאשר יש אזור עירוני לא מפותח בעיר מתפתחת. אם מבחינה פיזית, כלכלית או חברתית האזור העירוני הוא במצב ירוד, יכולה להתבצע התערבות ששמה בשפה מקצועית התחדשות עירונית.

   בהתחדשות עירונית מחדשים את האזור שבדרך כלל משמש למגורים, תעסוקה או מסחר והופכים אותו לאיכותי יותר, פעיל יותר, בעל תשואה גבוהה יותר. הפרויקטים של התחדשות עירונית כוללים הוספת דירות חדשות באזורים ותיקים או הריסת מבנים ישנים ובניית חדשים במקום.

   פינוי בינוי בבת ים

   במגדלי המרכז הנדסה ובניין, מתמחים בתחום ההתחדשות העירונית. אנחנו נספק לכם כיסוי מלא מתחילת התהליך ועד סופו, נלך אתכם יד ביד וניתן לכם את רמת השירות הגבוהה ביותר. בנוסף אנחנו במגדלי המרכז הנדסה ובניין, נותנים ללקוחותינו את האפשרות להתעדכן בכל עת, בזכות פלטפורמות אינטרנטיות שבהן הלקוחות שלנו יכולים לראות את שלבי התהליך בזמן אמת ולקחת חלק בכל זמן בהתקדמות הפרויקט. אנחנו נדאג לכם מכל הבחינות כדי שאתם תוכלו להיות בראש שקט.

   slider-img