pop-trigger

מגדלי המרכז הנדסה ובניין

משנים את חוקי עולם הנדל”ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  פינוי בינוי תל אביב

  אנחנו נהפוך את כל התהליך לקל פשוט ומהיר עבורכם

  התחדשות עירונית כוללת בתוכה המון בירוקרטיה והתמודדויות מול גורמים חיצוניים שלפעמים מתישים מאוד. אנחנו במגדלי המרכז הנדסה ובניין, מתמחים בתחום ההתחדשות העירונית ובכל מה שקשור למהלך התהליך. תנו לנו לדאוג לכם לשקט נפשי ולקחת את האחריות עלינו בכל מה שקשור למסע מתחילתו ועד סופו. מגדלי המרכז הנדסה ובניין, היא חברה שכוללת בתוכה צוות מקצועי של אנשים שיתנו את המענה, כל אחד בתחומו הספציפי. בנוסף, אנחנו מאפשרים ללקוחותינו לעקוב אחריי התהליך בזכות פלטפורמה אינטרנטית ייחודית רק לנו שתוכלו להתחבר אליה כדי לראות את כל השלבים ולהיות חלק בדבר.

  אצלנו לא מתפשרים על השירות והכל נעשה במקצוענות בלי פשרות כדי לתת ללקוחות שלנו את הטוב ביותר.

  מגדלי המרכז הנדסה ובניין

  משנים את חוקי עולם הנדל”ן

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   למה איתנו

   מקצועיות ושקיפות
   חתירה למצויינות
   אחריות אישית

   פינוי בינוי בתל אביב

   מה לא נאמר על העיר תל אביב ? עיר ללא הפסקה שיש בה כל מה שרק אפשר לבקש. תל אביב היא עיר שמתפתחת בכל יום עוד קצת , היא עיר בילויים והקולינריה בה לא מביישת אף מדינה אחרת בעולם. בתל אביב ישנם למעלה מ 70 אלף בתי עסק שמהווים 13 אחוז מכל העסקים בישראל, היא מושכת אליה צעירים רבים בגלל מגוון העבודה הרחב שהיא מאפשרת. תל אביב גם מושכת אליה תיירים רבים, למעלה ממיליון וחצי תיירים בשנה, מה שהופך אותה למבוקשת משגשגת ויוקרתית ביותר. פינוי בינוי תל אביב הוא הכרחי לעיר הזאת במיוחד בגלל התפתחותה המהירה שלא עוצרת.

   חברת מגדלי המרכז הנדסה ובניין, מתמחה בתחום התחדשות עירונית והשבחת קרקעות.

   פינוי בינוי תל אביב – תהליך שמוביל להתחדשות, בעיר שמתחדשת כל הזמן

   פינוי בינוי תל אביב הוא תהליך במסגרת התחדשות עירונית שבו הורסים בתים ישנים קיימים ובונים במקומם חדשים ברמה טובה יותר ובתחזוקה טובה יותר, הבתים הם ממוגנים ולרוב יכללו גם ממד. הדיירים מפונים מביתם הישן למשכן חלופי עד סיום התהליך, שבו יקבלו דירה חדשה, ללא הוצאות כספיים מטעם הדיירים. פינוי בינוי בתל אביב הוא תהליך שתורם לקידום העיר וגורם להתייקרות האזור, הוא משפר באופן משמעותי את איכות החיים של הדיירים הוותיקים וגם מושך אוכלוסייה חדשה, מתפתחת ומפותחת.

   חברתנו מתמחה בכל התהליך של התחדשות עירונית בתל אביב

   בין אם אתם יזמים, בעלי דירות או נכסים או בעלי קרקעות, אנחנו במגדלי המרכז הנדסה ובניין נוכל לעזור לכם בכל מה שתצטרכו. חברתנו מספקת צוות מקצועי ואמין שיכול לתת ולכסות לכם את השירות מכל זווית אפשרית, ללוות אתכם בתחומי המשפט, התכנון והניהול. אנחנו נעזור לכם למקסם את הפוטנציאל.

   בנוסף, מגדלי המרכז הנדסה ובניין מאפשרת, בעזרת פלטפורמות אינטרנטיות, לתת גישה מהירה ללקוחותיה בכל מה שקשור לתהליך פינוי הבינוי, לקוחותינו יכולים להתעדכן באופן שוטף בכל שלב בתהליך לאורך כל שעות היממה.

   אצלנו לא מתפשרים על מקצוענות ותודעת השירות שלנו היא גדולה ביותר. נדאג לחסוך מכם את כאבי הראש והבירוקרטיה בפינוי בינוי.

   התחדשות עירונית בתל אביב

   מה לא נאמר על תל אביב ? תל אביב היא עיר ללא הפסקה שרק הולכת ומתעצמת מבלי לעצור. תל אביב מהווה את מרכז הכלכלה, התרבות, התקשורת והאומנות של ישראל. הכול קורה בתל אביב והכל ברמה הכי גובהה שנוכל לחשוב עליה. תל אביב היא עיר בילוי, עם קולינריה משובחת שמושכת אליה המון תיירים. אנשים חשובים מכל העולם מגיעים לבקר בה, מיליון וחצי תיירים זרים בשנה. לתל אביב חוף ים מרהיב דבר שאי אפשר להתעלם ממנו. כיאה לעיר שמשתנה כל דקה וכיאה להתקדמות שלה, היא שוברת שיאים וכך גם ההתחדשות העירונית באזור.

   חברת מגדלי המרכז הנדסה ובניין, נותנת את השירות הטוב ביותר בכל מה שקשור להתחדשות עירונית.

   התחדשות עירונית בתל אביב – הכי מתבקש לחדש את העיר שפועלת ללא הפסקה

   המושג התחדשות עירונית כאילו נתפר בשביל העיר תל אביב. התחדשות עירונית = התפתחות, ותל אביב מתפתחת כל הזמן. התחדשות עירונית הוא תהליך שבו מחדשים שטח עירוני בשכונות מגורים מוחלשות כמו למשל דרום תל אביב ובכך גורמים להתפתחות האזור בעיר. תהליך ההתחדשות העירונית יכול לכלול הריסת מבנים ישנים והקמת חדשים או הוספת דירות חדשות באזורים ותיקים ושדרוג מערך התשתיות. כל אלו יעלו את ערך האזור ויגרמו למשיכת קהל חדש ולכלכלה וחברה מפותחת יותר.

   slider-img