pop-trigger

מגדלי המרכז הנדסה ובניין

משנים את חוקי עולם הנדל”ן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  תמא 38 תל אביב

  מגדלי המרכז הנדסה ובניין, היא חברה שמתמחה בהתחדשות עירונית והשבחת קרקעות שנותנת מעטפת כוללת של כל השירותים בכל התחומים כמו ניהול, ארגון, תכנון וייצוג משפטי. כל זאת ברמה הגבוהה ביותר. בין אם אתם יזמים, בעלי קרקעות או נכסים או בעלי דירות, אנחנו נדע לתת את המענה לכל אחד מכם. נדע להביא למיצוי את ערך הנדל"ן שלכם בדרך הטובה ביותר. אנחנו נדאג לטפל בכל ענייני הבירוקרטיה מול ארגונים שונים כדי שאתם תוכלו להיות בראש שקט. יחד עם זאת, אנו מציעים פלטפורמה אינטרנטית ייחודיות, שבה אתם תוכלו לראות את כל שלבי ההתקדמות בזמן אמת ולהיות חלק בלתי נפרד מהתהליך.

  שי עגנון 26 ת"א

  שי עגנון 26 ת"א יזם : קבוצת חג'ג' בניין יוקרתי בין 11 קומות

  לפרוייקט

  הזוהר 5 ת"א

  בניין בוטיק המרשים בן 7 קומות תוכנן בקפידה, על מנת לספק לכם חווית מגורים מושלמת...

  לפרוייקט

  פרויקט ברחוב יהודה הנשיא בשכונת נווה אביבים המבוקשת בעיר ת"א

  ברחוב יהודה הנשיא בשכונת נווה אביבים המבוקשת בעיר ת"א  מוקם פרויקט תמ"א 38/1 לשני בניינים...

  לפרוייקט

  ברחוב כיבוש העבודה במרכז העיר השקט בהרצליה יוקם פרויקט תמ"א 38/1.

  במסגרת הפרויקט מבוצע חיזוק וחידוש המבנה הקיים, תוספת של ממ"דים ומרפסות שמש לדירות הקיימות ותוספת...

  לפרוייקט

  מגדלי המרכז הנדסה ובניין

  משנים את חוקי עולם הנדל”ן

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   למה איתנו

   מקצועיות ושקיפות
   חתירה למצויינות
   אחריות אישית

   תמא בתל אביב

   תל אביב היא עיר ללא הפסקה, יש בה כל מה שרק נבקש. תל אביב מספקת לנו כל כך הרבה ריגושים, בכל תחום שנבחר. היא מאפשרת הזדמנויות בלתי נגמרות, מה שהופך אותה לכל כך אטרקטיבית. תל אביב היא עיר שמתחדשת כל הזמן ומתפתחת בקצב מסחרר, בהתאם לכך, תמא 38 בתל אביב הוא מאוד פופולרי ונפוץ, כיום מוגשות המון בקשות לביצוע הפרויקט.

   אנחנו במגדלי המרכז הנדסה ובניין, נעזור לכם ונלווה אתכם בכל מה שתצטרכו כדי להביא את הפרויקט למימוש.

   תמא 38 תל אביב – חיזוק מבנים שחשוב לקדם

   תמא 38 הוא פרויקט שבו מחזקים את המנה הקיים ומחדשים אותו. בדרך כלל מתבצעת בנייה של קומה אחת או כמה קומות כתוספת לבניין, שאותן יהיה ניתן למכור כמטרת רווח וכך תהיה כדאיות להליך שכזה כמו תמא 38 תל אביב. ב תמא 38 תל אביב ,ישנה גם אפשרות להריסת המבנה לחלוטין שבמקומו יבנו אחד חדש, גדול יותר ובטיחותי יותר. אנחנו נדאג להביא את הפרויקט למיצוי ולמקסם אותו לתוצאה הכדאית ביותר

   אנחנו במגדלי המרכז הנדסה ובניין מתמחים בתחום תמא 38 תל אביב

   בתמא 38 מאוד חשוב שיהיו מי שידעו להביא את הכדאיות הכלכלית של התוכנית וידעו לנצל באופן מקסימלי את זכויות הבניה, אחרת, התוכנית תהיה לא כלכלית. כאן אנחנו נכנסים לתמונה, אנחנו במגדלי המרכז הנדסה ובניין, נדע לממש את פוטנציאל הנדל"ן שלכם ולהביא אותו למיצוי המקסימלי. מגדלי המרכז הנדסה ובניין קיימת כדי לקדם לכם את התהליך בצורה הטובה ביותר. אנחנו מתמחים בהתחדשות עירונית והשבחת זכויות ונדאג לגעת בכל השלבים, כדי לעשות זאת בצורה היעילה והמיטבית ביותר. בחברתנו עוזרים לבעלי הדירות ע"י כך שאנו מטפלים בכל מה שקשור לתהליך מעבר לדירה הדירה החדשה. במגדלי המרכז הנדסה ובניין נותנים שירות לבעלי הנכסים, שרוצים למקסם את השבחת הנכס שלהם. בנוסף, במגדלי המרכז הנדסה ובניין פועלים בשם בעלי קרקעות ודואגים לפרוצדורה מול המדינה. אנו נגרום לפרויקט שלכם לקרות בצורה הכי יעילה וכל זה, כדי לשמור על האינטרסים של לקוחותינו.

   במגדלי המרכז הנדסה ובניין, יש צוות של אנשים מקצועיים, כל אחד בתחומו הספציפי, כדי שאתם תוכלו להיות עם ראש שקט.

   תמ"א 38 תל אביב

   תל אביב היא עיר מופלאה ויש לה המון מה להציע, היא מגוונת מאוד ומפותחת ביותר. תל אביב היא מרכז הכלכלה, התרבות, התקשורת והאמנות של ישראל, היא משלבת בתוכה כל כך הרבה תחומים מגוונים. כמיליון וחצי תיירים מגיעים כל שנה לתל אביב, מה שתורם לה מאוד ומעלה את ערכה. בנוסף, לתל אביב יש חוף ים מקסים ורחב, מה שנותן לה עוד נקודות. הקולינריה בתל אביב מפותחת מאוד ומגוון המסעדות הטובות שיש בעיר להציע לא היו מביישות אף מסעדה בעולם. הבילויים בתל אביב לא נגמרים, זאת עיר ללא הפסקה ואפשר לבלות בה בלי סוף באין סוף מקומות בילוי. תל אביב היא עיר מאוד מתקדמת ובהתאם לכך, תמ"א 38 תל אביב פופולרי ביותר בה, ותופס תאוצה מאוד גדולה בשנים האחרונות.

   מגדלי המרכז הנדסה ובניין, היא חברה שמתמחה בהתחדשות עירונית וכאן כדי לעזור לכם למקסם את התוצאות של פרויקט תמ"א 38.

   תמ"א 38 תל אביב – הפתרון האולטימטיבי לתחזוקת מבנים והפיכתם לשווים יותר

   תמ"א 38 הוא פרויקט שבו מחדשים בתים ישנים ברמת תחזוקה ירודה והופכים אותם למחודשים ובטיחותיים יותר. בנוסף, יש אפשרות להוסיף עוד קומות לבניינים ובכך לייצר רווח ואכלוס של אוכלוסייה חדשה. במסגרת הפרויקט ישנה גם אפשרות להרוס מבנה ישן ובמקומו לבנות חדש מה שמגביר את היעילות. תמ"א 38 תל אביב הוא פופולרי מאוד, במיוחד בתל אביב. כמו בכל פרויקט, גם כאן יש פרוצדורות ובירוקרטיה ולמי שפחות מבין בתחום כדאי לקחת חברה מתמחה, כדי שתוכל למקסם את התוצאות ותפיק למענכם את הרווח הגדול ביותר מהנכס.

   תמא 38 בתל אביב

   מגדלי המרכז הנדסה ובניין, היא חברה שמתמחה בתחום התחדשות עירונית, היא מספקת שירות מקיף לכל הלקוחות, בין אם אתם בעלי קרקעות, נכסים, בעלי דירות או יזמים מגדלי המרכז הנדסה ובניין פה כדי להביא אתכם למצב שבו אתם ממקסמים את הרווח שתוכלו לייצר מהנדל"ן. החברה עושה את עבודתה במקצוענות עם אנשים מהמובילים בתחום כדי שאתם תהיו בראש שקט.

   תמא תל אביב

   תל אביב היא עיר ללא הפסקה, תל אביב תמיד במקום הראשון בכל דבר, תמיד מובילה ונמצאת במיקום הגאוגרפי המרכזי ביותר על המפה. תל אביב מהווה את מרכז התקשורת, הכלכלה והאומנות של ישראל, יש בה מקומות עבודה רבים, ובכך היא מושכת אליה המון צעירים. תל אביב היא עיר הבילויים ומציעה מקומות בילוי ברמות הכי גבוהות שאפשר לבקש. כך גם הקולינריה בתל אביב, שנחשבת ללא פחות ממדהימה. מדי שנה יש כמיליון וחצי תיירים בתל אביב, מה שמעלה את ערכה.                                              תל אביב היא מזמן כוכבת בעולם ולגמרי בזכות ולא בחסד. העיר מתפתחת כל הזמן ובעקבות כך מבוצעים בה המון פרויקטים של בנייה ופיתוח, ביניהם תמא תל אביב.

   מגדלי המרכז הנדסה ובניין, היא חברה שמתמחה בהתחדשות עירונית וכאן כדי למקסם את הרווח שלכם מהנדל"ן שברשותכם.

   תמא תל אביב – חידוש מבנים ישנים והתחדשות העיר

   תמ"א 38 הוא פרויקט שבו מחדשים בתים ישנים, מרחיבים והופכים אותם לבטיחותיים יותר ואיכותיים יותר עם ערך גדול יותר. בדרך כלל יינתן היתר לבניית קומות נוספות כדי לאלכס עוד דיירים ולייצר את הרווח. בנוסף, ישנה גם אפשרות להרוס את המבנה הקיים ובמקומו לבנות חדש.

   תמא תל אביב הוא פרויקט שיכול להיות בסופו הליך מורכב עם לא מעט בירוקרטיה. כדי למנוע סיבוכים, כדאי ואף רצוי לקחת חברה מתמחה שתדע למקסם את התוצאות.

    

   slider-img